Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Pawłówce
Nasza Parafia Diecezja Ełcka
Strona Główna »  Ogłoszenia duszpasterskie 2019.06.09

Ogłoszenia duszpasterskie 2019.06.09

1. Obietnica zmartwychwstałego Chrystusa wypełniła się. Zebrani w Wieczerniku Apostołowie otrzymują Ducha Świętego, który po wniebowstąpieniu Chrystusa będzie strzegł Kościoła i prowadził go na spotkanie z Mistrzem na końcu dziejów. Od dnia Pięćdziesiątnicy Kościół odkrywa swoje misyjne posłannictwo i głosi Dobrą Nowinę aż po krańce ziemi.

2. Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych w tygodniu po mszy świętej o godz. 17.

3. W poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

4. W czwartek 13 czerwca obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Niech udział w wieczornej Mszy Świętej będzie okazją do modlitwy za kapłanów, o nowych kapłanów oraz duchowym przygotowaniem do uroczystości Bożego Ciała.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trójcy Świętej. W naszej parafii uroczystość odpustowa. Suma tradycyjnie o godz. 13, mszy świętej o godz. 11 nie będzie.

Z racji odpustu proszę o przygotowanie się do procesji.

Na Uroczystość Bożego Ciała w tym roku proszę o przygotowanie 4 ołtarzy mieszkańców: Starej Pawłówki, Nowej Pawłówki, Malesowizny i Śmieciuchówki.

 


©2010 Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Pawłówce

   Created by KANET.EU