Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Pawłówce
Nasza Parafia Diecezja Ełcka
Strona Główna »  Ogłoszenia duszpasterskie 2019.09.01

Ogłoszenia duszpasterskie 2019.09.01

1. W dzisiejszą niedzielę wspominamy ofiary II wojny światowej. Obchodząc 80. rocznicę hitlerowskiej agresji na Polskę, dziękujemy Bożej Opatrzności za polskich bohaterów i ostateczne ocalenie naszej ziemskiej Ojczyzny.

2. Z inicjatywy papieża obchodzimy dziś także Światowy Dzień Modlitwy za Ochronę Stworzenia. Serdecznie zachęcamy do szerszego zapoznania się z tą inicjatywą i do osobistej modlitwy.

3. Dobiegł końca czas wakacji. Dziękując Panu Bogu za wypoczynek, pragniemy zawierzać czas nowego roku szkolnej i katechetycznej pracy. Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego o godz. 8.

4. Od dzisiaj powracamy także do stałego programu Mszy Świętych, nabożeństw oraz godzin otwarcia biura parafialnego.

5. Pierwszy piątek miesiąca przeżyjemy w duchu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy. Msza wotywna ku czci Bożego Serca o godz. 17. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.30. Chorych odwiedzę od godz. 8. W piątek spotkanie z młodzieżą przed sakramentem bierzmowania, bardzo proszę o obecność na mszy świętej i spotkaniu również rodziców młodzieży.

6. Niepokalane Serce Maryi uczcimy w pierwszą sobotę miesiąca podczas Mszy Świętej o godz. 17.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić po raz 105. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Do tej pory dzień ten był obchodzony w styczniu, ale papież Franciszek w ubiegłym roku zmienił datę obchodów na drugą niedzielę września. Zapraszam do szczególnej pamięci i modlitwy za naszych najbliższych, którzy przebywają poza granicami Ojczyzny.


©2010 Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Pawłówce

   Created by KANET.EU